Rekomendacje

Bardzo mocno polecam współpracę z Aleksandrem Bromberek, po pierwsze ze względu na jakość wykonywanych nagrań, jest naprawdę na bardzo wysokim poziomie, po drugie na bardzo dobry kontakt, na każde wysłane pytanie, zawsze otrzymałem odpowiedź a po trzecie na bardzo mocno konkurencyjne ceny !!

Rekomendacja po nagraniu zapowiedzi telefonicznych IVR dla firmy Inter CallCenter

Lektor Aleksander Bromberek współpracuje z portalem SASANA.PL w zakresie nagrań lektorskich do wykładów umieszczanych na kanale YouTube. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Aleksandrem, ponieważ odznacza się on wysokimi kwalifikacjami, profesjonalizmem oraz dużym zaangażowaniem w swoją pracę.
Dzięki jego otwartości na potrzeby portalu, jak również poświęceniu i terminowości, wszystkie projekty, w których brał udział, udało się zakończyć na spodziewanym, wysokim poziomie.
Dodatkowo uprzejmość, wysoka kultura osobista oraz komunikatywność Aleksandra uczyniły tę współpracę przyjemną i bezproblemową.
portal Sasana.pl
Współpracuję z Aleksandrem od ponad roku, nigdy nie zawiódł  pod względem terminu. Wysoka jakość nagrań, świetny kontakt i inicjatywa podczas nietypowych zleceń sprawiają, że na pewno będziemy pracować dalej.
Marcin Bukowski